Emakeelenädal ja Teatripäev Pikaveres

14.-18. märtsil tähistati Pikaveres Emakeelenädalat. Esmaspäeval, emakeelepäeval lugesid koolilapsed omaloomingulisi luuletusi ning lasteaed lisas vürtsi Mõmmi Aabitsast pärinevate tähesalmidega. Koolilaste seast valiti välja parimad luuletuste autorid, kes lähevad 7. aprillil Harjumaa etluskonkursile Pikavere kooli esindama. Parimateks osutusid Marie Sõnajalg (1. klass), Markus Samberk (2. klass), Karmen Oll (3. klass) ja Kristan Fjodorov (4. klass). Lasteaias märgiti samuti tublimad luuletuste esitajad ära, nendeks olid Andri Puusepp, Sander Jürimets ja Oskar  Kind.

Teisipäeval ja kolmapäeval võtsid koolilapsed mõõtu õigekirjas. Parimad olid: 1. klass Roland Fjodorov, 2. klass Jagnar Moor, 3. klass Karmen Oll, 4. klass Kristan Fjodorov.

Neljapäeval oli Känguru matemaatikavõistluse päev.

Reedel, 18. märtsil toimus Suur Teatripäev, kus etenduse olid ettevalmistanud lasteaed, 1.-2.klass ning 3.-4.klass. Märkimaks ära Heljo Männi juubeliaastat olid seekordsed lood päris Mõmmi Aabitsast. Vaheaegadel oli avatud puhvet.