Töötajad

Töötajad 2017/ 2018 õppeaastal:

Helju Kadakas direktor, 1.kl õpetaja Helju.kadakas@pikavere.edu.ee
Markko Maasik majandusjuhataja metsurgrupp@hot.ee
Kaie Tomingas- Oras 2.kl õpetaja, huvijuht kaitomoras7@gmail.com
Külli Ovir 1.-4.kl muusika, huvijuht kylliovir@gmail.com
Kristi Maasik Pikapäevarühma õpetaja
Heiko Kraubner 1.-4.kl kehaline kasvatus Heiko.kraubner@gmail.com
Marie Reinike 3.-4.kl õpetaja marie.reinike@gmail.com
Alice Suurkuusk inglise keele õpetaja, inglise keele ring Alice.suurkuusk@gmail.com
Oksana Morozova lasteaia õpetaja, lasteaia liikumisõpetaja oxy82@hot.ee
Eevi Žigareva lasteaia õpetaja, lasteaia liikumisõpetaja efka31@gmail.com
Leevi Koplimets lasteaia õpetaja, lasteaia liikumisõpetaja leevike65@hot.ee
Kristiina Püi lasteaia õpetaja, lasteaia liikumisõpetaja kristiina.pyi@gmail.com
Liis Sass lasteaiaõpetaja abi Liis.sass@gmail.com
Ljudmilla Järmut lasteaiaõpetaja abi, koristaja ljudake40@hot.ee
Vaike Laatsarus logopeed, lasteaia muusikaõpetaja vlaatsarus@hot.ee
Eva Puusepp õpikute fondi hoidja eva1965@hot.ee
Alaida Oll koristaja alaidaoll@gmail.com
Inga Maasik majahoidja
Piret Palm kokk piretjars@gmail.com
Maarika Vesilind abikokk kukerbik@hot.ee
Karri Urban ringijuht karri.urban@gmail.com

Comments are closed.